Polfinale C1 moški PDF E-pošta
Foto: BOBOPolfinalno vožnjo so zaključili tudi kanuisti v kategoriji C1. Od treh slovenskih predstavnikov se je v finale uspelo uvrstiti Juretu Lenarčiču, ki je zasedel 7. mesto in Benjaminu Savšku, ki je tekmovanje zaključil na 10. mestu in tako le za las ujel finale. Anže Berčič pa je končal na 18. mestu in se tako poslavlja od tekmovanja v kategoriji C1.

Najhitrejši na polfinalni progi je bil Slovak Alexander Slafkovsky s časom 97,40. Za njim se je na drugo mesto uvrstil prav tako Slovak Matej Benuš, na tretje pa Nemec Jan Benzien.

Jure Lenarčič (C1): Zelo sem vesel, da mi je uspela tako dobra vožnja. Že na startu sem se počutil fenomenalno. Lahko bi odpeljal v manj kot 100 sekundah. Težave sem imel z zadnjim sprintom, ki ga bom z malo sreče in ob mirni vožnji popravil. Če nam v ekipni tekmi uspe optimalna vožnja, smo sposobni stopiti na zmagovalni oder. Sicer pa sem hvaležen gledalcem za podporo. To je moje prvo svetovno prvenstvo in je občutek nastopati pred tako številčno množico zares dober.

Benjamin Savšek (C1): Imel sem več sreče kot pameti. Zavedal sem se, da nisem imel najbolj tekoče vožnje. V zgornjem delu sem že po prvem spustu v drugih vratih naredil veliko napako, kjer sem izgubil pravo linijo in zato izgubil dve ali tri sekunde. Nisem načrtoval tako tesne uvrstitve. Vesel sem, da imam možnost v finalu popraviti napake.

Anže Berčič (C1): Malo sem bil nervozen, nisem se dobro umiril. Takoj po rampi sem podrsal po tleh, tako da sem se sestavljal do konca proge. Ni se izteklo tako, kot bi si želel, a za prvo svetovno prvenstvo je zadovoljivo. Vem, da znam veslati, saj sem to pokazal že v kvalifikacijah. Za moštveno tekmo je ostalo dovolj volje in moči.

1. Alexander Slafkovsky SVK 97,40
2. Matej Benuš SVK +0,43
3. Jan Benzien NEM +0,75
...
7. Jure Lenarčič SLO +3,95
10. Benjamin Savšek SLO +4,70
18. Anže Berčič SLO +8,24

Komentarji

29.
GOOD | POOR 0 Modafinil (14:32 07-02-2017)
Both drugs promote wakefulness by sti[censored]la ting the brain, both drugs are considered sti[censored]la nts
Provigil (Modafinil) is an oral drug that is used order Modafinil in USA effect of modafinil is similar to caffeine Provigil (Modafinil) is an oral drug that is used Modafinil 200 mg Cost Without Insurance effect of modafinil is similar to caffeine Provigil (Modafinil) is an oral drug that is used Modafinil 200 mg Cost Without Insurance effect of modafinil is similar to caffeine Provigil (Modafinil) is an oral drug that is used Modafinil 200 mg Cost Without Insurance effect of modafinil is similar to caffeine

28.
GOOD | POOR 0 (05:20 02-08-2015)
I'm gone to say to my little brother, that he should
also go to see this weblog on regular basis
to obtain updated from hottest information.

Review my web page; TadDStratter: http://lemaef.com.br/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=165947

27.
GOOD | POOR 0 (19:06 30-07-2015)
Outstanding story there. What happened after? Good luck!

my web blog - DelorasULarve: http://mauritianrealestate.com/index.php/component/k2/itemlist/user/245294

26.
GOOD | POOR 0 (14:17 30-07-2015)
Undeniably imagine that which you stated.
Your favourite reason seemed to be on the internet the simplest factor to take into account
of. I say to you, I certainly get annoyed while folks think about issues that they
just do not understand about. You controlled to hit the nail upon the top and outlined out
the whole thing with no need side effect , other people could take a signal.
Will probably be again to get more. Thanks

My blog: EzequielTRados: http://olphs.com/index.php/component/k2/itemlist/user/137240

25.
GOOD | POOR 0 (13:59 29-07-2015)
I have learn several excellent stuff here. Definitely price bookmarking for revisiting.
I surprise how [censored]ch effort you place to create this sort of wonderful informative web site.

Feel free to visit my blog NathanialVKrull : http://amadaxtreme.pl/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=173714

Dodaj komentar